Rüyada Sevdiğin Erkeğin Senin Saçına Dokunması

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin senin saçına dokunması her şeyin gönlünce olacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, söylediklerini gerçekleştirmekte başarılı olup yeni işlere gireceğine, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, nasibin de kısmetlerin de artacağına yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin senin saçına dokunması her şeyin gönlünce olacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, ağız tadıyla yaşayacağına, her işinde hayırla karşılaşacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, çevresinde saygınlık göreceğine, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin senin saçına dokunması yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, söylediklerini gerçekleştirmekte başarılı olup yeni işlere gireceğine, hatalarından erken döneceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, sürekli kazanç elde edilip zarara uğranmayacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin senin saçına dokunması konforunun ve lüksünün çoğalacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, yoksul ise zengin bir hayat süreceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, kötü günlerinde yanındaki kimselerin kendisine destek vereceğine alamet eder.

Rüyanın açıklamasına göre iş hayatında çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak çalışmalar gerçekleştirip hiç aklına gelmeyecek kadar büyük başarılara imza atacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, nasibin de kısmetlerin de artacağına, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada dokunması yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments