Rüyada Sevdiğin İnsanın Seni Dövmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin insanın seni dövmesi başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına ve düzlüğe çıkacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine, çok istediği bir şeye sahip olacağına, etrafına güzel insanların dolacağına alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin insanın seni dövmesi eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına ve düzlüğe çıkacağına, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına, insanlar arasındaki saygınlığını geri kazanacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, kimseye minnet etmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin insanın seni dövmesi umutlarının tazeleneceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin insanın seni dövmesi sessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına, sevdiği kişiler ile bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, çok istediği bir şeye sahip olacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre çok daha mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, etrafına güzel insanların dolacağına, sıkıntılarını kendi özgüveni ve temkinli hareketleri sayesinde çözeceğine, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments