Rüyada Sevdiğin Kişinin Ailesi İle Tanışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin ailesi ile tanışmak düşmanlarını alt edeceğine, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, maddi ve manevi olarak güç kazanacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin ailesi ile tanışmak çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, düşmanlarını alt edeceğine, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, kızgınlıkların geçeceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına rivayet eder.

Rüya sözlüğüne göre ana baba dualarının alınacağına, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin ailesi ile tanışmak şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine, yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, eline geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına işarettir.

Ulemaya göre kasasının ağırlaşacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, rahat erileceğine, maddi ve manevi olarak güç kazanacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin ailesi ile tanışmak büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, makamının yükseleceğine tabir olunur.

Rüya tabircilerine göre hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, kendisini korumaya alacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada tanışmak hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, bir konuda sermayenin harcandığına değeceğine, çok daha rahat bir hayat süreceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına tabir olunur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments