Rüyada Sevdiğin Kişinin Ailesinin Seni İstemeye Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin ailesinin seni istemeye gelmesi kariyerinin zirvesine yükseleceğine, eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağına, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, isteklerinize kavuşacağınıza, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin ailesinin seni istemeye gelmesi kariyerinin zirvesine yükseleceğine, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, şükür içinde bir hayat süreceğine, hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine alamet etmektedir.

Rüya alemine göre mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, daha güzelleşeceğine veya yakışıklı olacağına, eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağına, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, kötü duygularını yeneceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin ailesinin seni istemeye gelmesi her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine rivayet eder.

Rüya tabirlerine göre efendi ve güler yüzlü oluşu sayesinde çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, isteklerinize kavuşacağınıza, iş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin kişinin ailesinin seni istemeye gelmesi sevdiği kişiler ile uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre kurduğu hayallerin bir bir gerçekleşmeye başlayacağına, iş ve mekan değiştireceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, ailesi ve dostları ile iyi geçim halinde olacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada seni istemeye gelmesi hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, ele geçen kazancın günden güne artacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına işarettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments