Rüyada Sevdiğin Kişinin Başka Birini Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin başka birini öpmesi alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, eline geçen fırsatları değerlendiren kişinin, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin başka birini öpmesi büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına işaret eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, eline geçen fırsatları değerlendiren kişinin, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin başka birini öpmesi sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına tabir olunur.

Rüyanın anlamına göre kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, mutluluğuna kavuşacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada sevdiğin kişinin başka birini öpmesi eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine alamettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments