Rüyada Sevdiğin Kişinin Başka Birini Sevdiğini Söylemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin başka birini sevdiğini söylemesi hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin başka birini sevdiğini söylemesi başarılarının artacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, sevdikleri ile gönül birliği edeceğine, ruhunu güzelleştireceğine, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, edilen duaların tutacağına delalet etmektedir.

Rüyanın manasına göre kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, yaşadığı huzurun biteceğine, hayırlı kapılar açılacağına, iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin başka birini sevdiğini söylemesi sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre hayatının bir anda değişeceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, hakkında yanlış bilinen mevzular mevcut olup gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin başka birini sevdiğini söylemesi kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, dini açıdan inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına hazırlık yapacağına, karlı işler yapacağına, kendi işinin patronu olunacağına, kişinin afiyette olacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, yaptıkları ile birçok kişinin evine ekmek götürmesini sağlayacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada sevdiğin kişinin başka birini sevdiğini görmek iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına rivayet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments