Rüyada Sevdiğin Kişinin Başka Biriyle Konuştuğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin başka biriyle konuştuğunu görmek kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, bekar bir erkek ise her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin başka biriyle konuştuğunu görmek kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, hayırlı bir yuva kurulacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına yorumlanır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, daha kıymet bilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin başka biriyle konuştuğunu görmek kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, oturduğu makamın sarsılmayacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutlu edileceğine, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, geldiği noktaya ve mevkiye hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabircisine göre korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, insanlara öncülük edeceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, içinin ferahlayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin başka biriyle konuştuğunu görmek az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, bekar bir erkek ise her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, kazancın devamlı olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına delalet etmektedir.

Rüya ilmine göre bilgi ile donanacağına, evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, rakiplerinin bir adım önüne geçeceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada biriyle konuştuğunu görmek bir tartışma sonrasında özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğine, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, ruhen güzelleşeceğine, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments