Rüyada Sevdiğin Kişinin Başka Biriyle Öpüştüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin başka biriyle öpüştüğünü görmek yeni arkadaşlık kuracağı birinin güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, ummadığı yerden rızka nail olmaya, hayat içinde çok rahat edeceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin başka biriyle öpüştüğünü görmek ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına, yeni arkadaşlık kuracağı birinin güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre içine düştüğü bir çıkmazdan ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kendisini kurtaracağına, ummadığı yerden rızka nail olmaya, zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin başka biriyle öpüştüğünü görmek birçok yeni bağlantı kurulacağına, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, hayat içinde çok rahat edeceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, hayatına keyif geleceğine işaret eder.

Rüya tabiri kitabına göre hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, bilgili bir iş arkadaşından mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin kişinin başka biriyle öpüştüğünü görmek girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, karşısına çıkacak bir sorunu sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına, kolaylığa kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, kızgınlıkların geçeceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, yapmaya çalıştığı şeyler için gerekli adımları atacağına, söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada başka biriyle öpüştüğünü görmek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, bir arkadaşından büyük yardımlar alacağına, kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine, mal mülk edineceğine, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments