Rüyada Sevdiğin Kişinin Başkasıyla İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, âlim kimselerden feyz alacağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikler ile karşılaşacağına, hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine, kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüya yorumu kitabına göre çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtularak hafifleyeceğine, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, sevdiği insanların olacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine yorulur.

Rüya ilmine göre gelişen olayların yüzünü güldüreceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin yerinde kalacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek işinde ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına alamettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments