Rüyada Sevdiğin Kişinin Başkasıyla Olduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla olduğunu görmek itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, kasasının daha çok para dolacağına, kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine, işinin gücünün yaver gideceğine, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, hayali kurulan her şeye kavuşulacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla olduğunu görmek anne baba duası alacağına, çok saygın bir kişi olunacağına, az maliyetle ticarete atılacağına, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, her konuda şansın yaver gideceğine delalettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, kasasının daha çok para dolacağına, istenmeyen bir olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, kısmet alacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla olduğunu görmek kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine, kötü günleri arkasında bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya manasına göre endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, işinin gücünün yaver gideceğine, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, rahata ereceğine ve maddi olarak güç kazanacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla olduğunu görmek kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, evlerine dünürcü geleceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzurlu ve rahat olacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, onca engelleme ve karalamalara rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüya tabiri kitabına göre hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin son bulacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments