Rüyada Sevdiğin Kişinin Başkasıyla Öpüşmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla öpüşmesi yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, şansının iyiye döneceğine, iyi hissedeceğine yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla öpüşmesi yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, dik durmaya çalışacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak haberler alacağına, sevdiği insana kavuşacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, önemli kararlar alacağına yorulur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, yanındaki kişilere hayrının dokunacağına, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla öpüşmesi seçeceği eşin ailesiyle iyi geçineceğine, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, imrenileceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedileceği kimse haline geleceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre üzüntüden sonra ferahlamaya, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, gireceği işlerden kazanç elde edeceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla öpüşmesi şansının iyiye döneceğine, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, başka bir şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına yorulmaktadır.

Rüyanın anlamına göre başarılarına olumlu yönde etki edecek kararlar vereceğine, çevresinin genişleyeceğine, iyi hissedeceğine, kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, yakın bir arkadaşını destekleyeceğine ve onun için seferber olacağına, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada öpüşmesi herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, alacağı bazı haberler yüzünden mutluluktan havalara uçacağına, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments