Rüyada Sevdiğin Kişinin Başkasıyla Öpüştüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla öpüştüğünü görmek güzel günler için yaşayacağına, hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına, işlerin düzgün gideceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla öpüştüğünü görmek bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, güzel günler için yaşayacağına, iş arkadaşlarına seve seve bildiklerini aktaracağına yorumlanır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, galibiyetlerinin artacağına, hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, yapılan hataların düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla öpüştüğünü görmek hayatının güzellikler içinde geçeceğine, emeklerinin karşılığını alarak zenginliğe kavuşacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, hayatının mutluluk içinde geçeceğine, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla öpüştüğünü görmek çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, kendini çok daha iyi hissedeceğine, işlerin düzgün gideceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına rivayet eder.

Rüya manasına göre refah içinde olacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada başkasıyla öpüştüğünü görmek kendi işini kuracağına, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, atılımları sayesinde adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine işaret ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments