Rüyada Sevdiğin Kişinin Başkasıyla Sevgili Olduğunu Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla sevgili olduğunu duymak uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker gerçekleştirileceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, makamının sarsılmayacağına, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla sevgili olduğunu duymak doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür başarılı ve saygın biri olacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, eğlenceli ortamlara gireceğine, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre yaptığı işlerin günbegün artacağına, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, işinin en iyisi olacağına, uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu bir işi hayata geçireceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla sevgili olduğunu duymak rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, ruhunun tüm kötülüklerden arınacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına alamettir.

Rüyanın açıklamasına göre yeni bir sosyal çevreye gireceğine, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, işlerini büyüteceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla sevgili olduğunu duymak ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, makamının sarsılmayacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, ekmeğinin artacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına işaret eder.

Rüya tabiri üstadına göre çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, mal, mülk sahibi olacağına, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, dünya mallarının çoğalacağına, yaptığı yatırımlardan hayır göreceğine yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla sevgili olduğunu görmek istenilen hayat şartlarına ve alım gücüne ulaşılacağı için mutlu olunacağına, her zaman evlatlarına destek olacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments