Rüyada Sevdiğin Kişinin Çocuğunun Olduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin çocuğunun olduğunu görmek eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, iş ortamında ya da aile bireyleri arasında yapılacak yardımlaşma sayesinde daha çok kazanç sağlayacağına, rahat bir hayata sahip olmaya, yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, sorunlarını gidereceğine, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin çocuğunun olduğunu görmek ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, rakiplerin teker teker alt edileceğine, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, hayatında tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, iş ortamında ya da aile bireyleri arasında yapılacak yardımlaşma sayesinde daha çok kazanç sağlayacağına, daha güzelleşeceğine, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin kişinin çocuğunun olduğunu görmek rahat bir hayata sahip olmaya, asla yüksünmeyeceğine, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, günahlarından tövbe etmeye, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, başarılarının her geçen gün artacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destek göreceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin çocuğunun olduğunu görmek kaybedilen malları tekrar kazanacağına, sorunlarını gidereceğine, gamsız bir hayat süreceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine delalettir.

Rüya alimlerine göre yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına, sorunların ve engellerin biteceğine, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada çocuğunun olduğunu görmek çok verimli bir çalışma içine girileceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına, huzur bulacağına, hikmetli kimse olacağına, geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine yorulmaktadır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments