Rüyada Sevdiğin Kişinin Elini Sıkıca Tutması

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin elini sıkıca tutması zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, gurur verici durumunun insanlar tarafından takdir edileceğine, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, girdiği yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin elini sıkıca tutması hasta bir yakınının iyi olduğunu öğreneceğine, işini büyüteceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına delalettir.

Rüya manasına göre ekmek teknesi olan işinin her zaman çalışır halde olacağına, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine ve gelirinin artacağına, gurur verici durumunun insanlar tarafından takdir edileceğine, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin elini sıkıca tutması kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, rahat şekilde yaşayacağına, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, girdiği yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin elini sıkıca tutması sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, çok zor durumlardan bir yakını sayesinde kurtulacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine yorumlanır.

Rüya yorumu lugatına göre hayatın belli bir düzene oturacağına, sağlığının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada tutması dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, bolluğun sürekli olacağına, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, hayırlı gelişmeler yaşanacağına rivayet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments