Rüyada Sevdiğin Kişinin Evli Olduğunu Öğrenmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin evli olduğunu öğrenmek endişelerini silip atacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, hedeflerine kavuşacağına, yaptığı bir zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin evli olduğunu öğrenmek büyük paralara sahip olacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, endişelerini silip atacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, özgüveninde artış yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, büyük bir zenginlik kazanılacağına, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına alamettir.

Rüyada sevdiğin kişinin evli olduğunu öğrenmek kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, borçlarının kalmayacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, hedeflerine kavuşacağına, iyi geçiminin biteceğine, yeni mekânlara gireceğine, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin evli olduğunu öğrenmek yaptığı bir zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, korkularının üzerine gideceğine, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine yorumlanmaktadır.

Ulemaya göre hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, çok hayırlı adımların atılacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada sevdiğin kişinin evli olduğunu görmek hastalıkların sona ereceğine, değer verdiği kimselere yardımcı olacağına, ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, saygınlığına saygınlık katacağına işaret eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments