Rüyada Sevdiğin Kişinin Sana Kalem Vermesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin sana kalem vermesi kalabalıktan uzak olacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, dertlerden kurtulmaya, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin sana kalem vermesi büyük işler başarılacağına, kalabalıktan uzak olacağına, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, kazandığı başarılar ile dikkat çekeceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine rivayet eder.

Rüya alemine göre çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, gelecekte çok önemli bir işadamı olarak, zengin ve kıskanılan, saygın bir hayat yaşayacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana kalem vermesi olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, galibiyetlerinin artacağına alamet eder.

Rüya yorumlayanlara göre önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, kem gözlü insanların uzaklaşacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine, sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana kalem vermesi partneri ile çok faydalı bir ortama gireceğine, kazancın katbekat artacağına, dertlerden kurtulmaya, işlerinin bir düzene oturacağına, kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşan bir tanıdığa destek olunacağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine delalettir.

Rüya yorumu kitabına göre huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, çocuklarını iyi bir okula göndereceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına işaret etmektedir.

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eyl

babam arkamdaydi, birkac buyuk adam daha siralarda oturuyorlardi sınıftaydık, sinava girecektik. hoslandigim cocuk benim yan siramda oturuyordu. (ki ayni sinifta degiliz ve henuz tanismadik.) sinav baslamadan once oylece bekliyordum cunku kalemim yoktu. sonra yanlis hatırlamıyorsam babama kalemim yok demistim ve o da sinifta bagirip “kalemi olan var mi” demisti. sevdigim cocuk ta hicbirsey demeden bir tane kalem uzatti bana. ben de tesekkur ettim ve ruya orada bitti.