Rüyada Sevdiğin Kişinin Sana Silah Doğrultması

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin sana silah doğrultması zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre sonra rakiplerini tamamen geçeceğine, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin sana silah doğrultması zarar ettiği işleri kara geçireceğine, insanların yolunu aydınlatacağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, rızkın genişleyeceğine, herkesin sevip saydığı bir birey olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre bir konuda başarılı olabilmesi için sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, harekete geçip bir an önce başladığında başarıyı yakalayacağına, hem makamının hem de kazancının artacağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, çok başarılı işlere adım atacağına, kısa süre sonra rakiplerini tamamen geçeceğine, yeni ve faydalı bir alışkanlık edinileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana silah doğrultması maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, keyfinin ve neşesinin yerinde kalacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, son zamanlarda yaşanan gelişmelerin hayırlara vesile olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana silah doğrultması rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yüzünün her daim güleceğine, resmi bir göreve getirileceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, öğretmen veya akademisyen olacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, çok büyük çaba göstererek de olsa olumsuz bir durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, hayatının kurtulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments