Rüyada Sevdiğin Kişinin Seni Sırtında Taşımak

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin seni sırtında taşımak uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, kişinin günahlarına tövbe etmesine, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin seni sırtında taşımak hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, anne babası ile bir arada yaşamaya başlayacağına, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, zan altında bırakıldığı bir konuda gerçeklerin açığa çıkacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, umutlarının tazeleneceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin seni sırtında taşımak dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, zorlukların bir anda biteceğine, itibar göreceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Rüya alimlerine göre bir meselenin aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına, hastalıklarının biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin seni sırtında taşımak tanışacağı yeni kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine işarettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre önceden yaptığı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, zor geçecek bir çalışmanın yüklü miktarda kazanç getireceğine, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada taşımak kişi tarım ile meşgul ise mahsullerinin fazlalaşacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, büyük adımlar atacağına, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, rızık bolluğu içinde olacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments