Rüyada Sevdiğin Kişinin Senin Evine Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin senin evine gelmesi işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine, iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin senin evine gelmesi hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, geleceğinin kendisine hayır getireceğine, büyük bir atılım yapacağına, ileriye gideceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine alamet eder.

Rüya yorumları kitabına göre hayatına heyecan ve renk katacak gelişmeler yaşayacağına, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra çıkacağı bir seyahat sırasında çeşitli güzel kararlar vermiş olarak geri döneceğine, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine, düşmanlık beslediğini anladığı bir kişiye karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin senin evine gelmesi kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, tartışmaların sona ereceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına alamettir.

Rüya yorumları lugatına göre amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin kapanacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, borçların kapanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin senin evine gelmesi yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, ileride herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, yardım istediği kişilerin destek vereceğine, moral açısından yüksek bir noktada olunacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimine göre düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşına destek olacağına, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, maddi sıkıntıya düşen bir yakın arkadaşına yardım elini uzatacağına, çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments