Rüyada Sevdiğin Kişinin Senin Yüzüne Bakmaması

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin senin yüzüne bakmaması kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin senin yüzüne bakmaması zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, ticaret hayatına atılacağına, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre dini inancını daha düzgün şekilde hayata geçireceğine, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, kazanılacak bir maddi gelirin kendisine şifa olacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına alamettir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin yüzüne bakmaması yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, evlenme yolunda adım atacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, işlerinin hafifleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre bilgi bir kişinin kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına, çok önemli noktalara geleceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına, umutlanacağına ve hayata karşı pozitif yaklaşacağına, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde tamamen yok olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin yüzüne bakmaması gitmediği yerlere gideceğine, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, kendisi için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine, bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimine göre dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada yüzüne bakmaması bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, rahatlayacağına, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif

Rüyamda sevdiğim erkek eskiden konuşuyorduk ,asla yüzüme bakmıyordu ve bana kızgındı sürekli bana sinirli bir şekilde baktığını ya da beni görmezden geldiğini görüyorum bilerek bunun nedeni nedir acaba bana gerçekte de kızgın mıdır?

Hilal

Ayrılmış olduğum Eski Sevgilim yüzüme bakmadı kalabalık bir ortamdaydık benim başımda örtü vardı gidip geliyordum üst kata çıkıyordum ama o benimle hiç ilgilenmiyor yüzüme bakmıyordu