Rüyada Sevdiğin Kişiyi Başkasından Hamile Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişiyi başkasından hamile görmek emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, rahata ve huzura kavuşacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, her isteklerinin yerine geleceğine alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişiyi başkasından hamile görmek sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, çalışıyorsa terfi alacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamettir.

Rüya kitabına göre iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, uzun ve keyifli bir seyahate çıkılacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, ağız tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, özel hayatında mutluluğu yakalamasına, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyi başkasından hamile görmek kişiye çok büyük bir şöhret getirecek işlere imza atılacağına, azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, kendisini keşfedeceğine, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, kendisini hazır hissettiğinde kararını yerine getireceğine ve başarılı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, rahata ve huzura kavuşacağına, rahat ve güzel günlere kavuşacağına, islami kural ve kaidelere uygun davranacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi başkasından hamile görmek hayırlı bir evlada sahip olacağına, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, yaşanan güzel günlerin ardından daha daha güzel olayların yaşanması ile birlikte çok keyifli hale geleceğine, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre her isteklerinin yerine geleceğine, tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, yüceleceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, geçmişte yaptığı hataları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada hamile görmek hayırlı bir hayat süreceğine, sorunlarla boğuştuğu zamanlarda yalnız kalmayacağına, kendi hakkında güzel sözler duyulacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, işte mutlu olunacağına delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments