Rüyada Sevdiğin Kızın Başkasını Sevdiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kızın başkasını sevdiğini görmek geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, aile içindeki yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kızın başkasını sevdiğini görmek uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, başındaki şanssızlıktan kurtulacağına, büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, hayatının bir anda değişeceğine, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine alamettir.

Yorumcuya göre ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, işlerinin bir türlü düzeleceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, beklentilerine ulaşacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kızın başkasını sevdiğini görmek büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına alamettir.

Rüya manasına göre çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, düşmanlık besleyen birinin kötü bir emeline ulaşamayacağına, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kızın başkasını sevdiğini görmek çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kimseden hayır göreceğine, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, İslami olarak günahlarının artacağına alamettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre iş yaşamının kolay ve zevkli hale geleceğine, düşkün kimselerin elinden tutacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, aile içindeki yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasını sevdiğini görmek hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, her anlamda şifa bulmaya, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla uzlaşma ve barış sağlayacağına delalet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments