Rüyada Sevdiğin Kızın Sevgilisi Olduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kızın sevgilisi olduğunu görmek geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, sevdiklerinin kıymetini bileceğine, ayağa kalkacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kızın sevgilisi olduğunu görmek birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, kasasının ağırlaşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyanın anlamına göre soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, sağlığının, işlerinin ve düzeninin daima iyi ilerleyeceğine, bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, bir iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, bazı araştırmalar yapılıp iş çalışma ortamındaki bir sorunun kaynağının bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin kızın sevgilisi olduğunu görmek malının eksilmeyeceğine, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre sevdiklerinin kıymetini bileceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, alanında marka bir isim olacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, varlıklı kimse olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın sevgilisi olduğunu görmek yatırım yapma konusunda bir uzmana başvurulacağına ve bundan fayda sağlanacağına, ayağa kalkacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, başarılı bir insan olacağına alamet eder.

Rüya yorumcularına göre kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, olumsuz gibi görünen olayların son bulması ile hiçbir sorun yaşanmayacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada sevgilisi olduğunu görmek kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, yeteneklerini herkese ispat edeceğine, yaşam şartlarının düzeleceğine, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, hayatının bir anda değişeceğine alamet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments