Rüyada Sevdiğinin Başkasıyla Sevgili Olduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğinin başkasıyla sevgili olduğunu görmek işlerin bir sayede çok iyi bir hal alacağına, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına, daha iyi yerlere gelineceğine, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğinin başkasıyla sevgili olduğunu görmek işlerin bir sayede çok iyi bir hal alacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, akıl danışılan bir kişinin sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğinin başkasıyla sevgili olduğunu görmek darlığa düşmeyeceğine, evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, yaptığı hayırların ve sevapların amacına ulaşacağına, atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, ruhunun ve bedeninin şifaya kavuşacağına, hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, haneye bolluk ve bereket geleceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına alamettir.

Rüyada sevdiğinin başkasıyla sevgili olduğunu görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, yakın çevresindeki insanlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, daha iyi yerlere gelineceğine, aile içerisinde herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, büyük kazançlar getireceğine inandığı bir işe girişileceğine, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevgili olduğunu görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, istenilen bir eşyaya, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, çocuklarından ve torunlarından yana hayır ve itibar göreceğine, yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments