Rüyada Sevgilin Varken Başkasıyla Sarılmak

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilin varken başkasıyla sarılmak sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, arif kimselerden sayılacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilin varken başkasıyla sarılmak rahat bir hayatın kapısının açılacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre duygularını açığa vuracağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada sevgilin varken başkasıyla sarılmak helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına, ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine işaret eder.

Rüya yorumu kitabına göre işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, küçük bir atışma yaptığı bir arkadaşıyla özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, rakiplerini mağlup edeceğine alamet eder.

Rüyada sevgilin varken başkasıyla sarılmak kötü günlerini atlatmayı başaracağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, arif kimselerden sayılacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, esenlik bulup, mutlu olacağına, mal varlığının yaşanacak güzel bir olaydan ötürü artacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, yeni tanışılacak bir kişinin hayatının düzene girmesine vesile olacağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada başkasıyla sarılmak her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments