Rüyada Sevgilinin Annesinin Seni İstemediğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin annesinin seni istemediğini görmek eskiden yaptığı aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin annesinin seni istemediğini görmek yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, eskiden yaptığı aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, aydınlanacağına, hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, gelişen olayların yüzünü güldüreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre olumlu dönüşümler alacağına, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, gönül hoşluğuna kavuşacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, yüksek mevkilere getirileceğine, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin annesinin seni istemediğini görmek hasta ise iyileşeceğine, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, sevdiği kişiler ile uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, çok yüklü kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Ulemaya göre sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, ibadete ağırlık verileceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin annesinin seni istemediğini görmek günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, dertlerinin sona ereceğine, engel tanımayan biri olacağına, büyük bir aşk yaşayacağına, kısa süreli ya da günübirlik bir tatile çıkacağına tabir olunur.

Rüya alimlerine göre büyük fırsatların kapısını açacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada istemediğini görmek büyük oranda kazanç elde edeceğine, büyük bir hamle yaparak mevcut kötü durumu kendi lehine çevireceğine, sevdiği kişilere yardımcı olacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına alamet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments