Rüyada Sevgilinin Başka Biriyle Evlenmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin başka biriyle evlenmesi aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, çok hayırlı bir insan olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin başka biriyle evlenmesi mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, gireceği bir işten ekmek yiyeceğine, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre para sahibi olacağına, sırtındaki yükten kurtulacağına, hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, daha önce yaptığı bir ticari ve maddi kaybın karşılanacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin başka biriyle evlenmesi aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, her şeyin fazlasına kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, malvarlığının artacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin başka biriyle evlenmesi aile hayatında huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, maddi olarak güç kazanacağına bu nedenle de zorluklarla mücadele eden kişilere el uzatılabileceğine, kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, emeklerin boşa gitmeyeceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine işaret eder.

Rüya tabirleri kitabına göre çok hayırlı bir insan olunacağına, şöhret ve itibar kazanacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, maddi ve manevi olarak güç kazanacağına, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin başka biriyle görmek şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, uzunca bir süre ayrı kaldığı bir sevdiği ile bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments