Rüyada Sevgilinin Başkasından Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu görmek sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, şansının asla kapanmayacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu görmek sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, yaşadığı bir olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına delalettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, geçirdiği güzel zamanlardan birisinin bitmeden yenisinin başlayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına, şansının asla kapanmayacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine alamettir.

Rüyada sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu görmek toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, başarılarına olumlu yönde etki edecek kararlar vereceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin artacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, yeni bir eve sahip olacağına alamettir.

Rüyada sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu görmek avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, büyük bir iş veya eğitim fırsatı yakalanacağına, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına delalettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, hayatını birleştirdiği eşi ile arasındaki bağın ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada başkasından çocuğu olduğunu görmek başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, üstünlük ve ayrıcalık kazanacağına yorulmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments