Rüyada Sevgilinin Başkasıyla Evleneceğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin başkasıyla evleneceğini görmek vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, değer verdiği kişiler ile olan bağlarını iyice sağlamlaştıracağına, alım gücünde yükselme olacağına, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin başkasıyla evleneceğini görmek ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, ne kadar çalışırsa kazancının aynı oranda artacağına, bir ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, değer verdiği kişiler ile olan bağlarını iyice sağlamlaştıracağına, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin başkasıyla evleneceğini görmek bekârlığına da veda edeceğine, yapacağı bir seyahatten güzel bir haberle döneceğine, emeğinin karşılığını alıp, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, alım gücünde yükselme olacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine yorulmaktadır.

Tabirciye göre sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, geçim derdi nedir bilmeyeceğine, mevki makam sahibi olunacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevgilinin başkasıyla evleneceğini görmek her işinde iyilikle karşılaşacağına, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, bilmediği duyguları tadacağına yorulur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, ailesi ve dostları ile iyi geçim halinde olacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alacağına, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada başkasıyla evleneceğini görmek güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, yönetici olacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına, hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına yorumlanır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments