Rüyada Sevgilinin Başkasıyla Gezmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin başkasıyla gezmesi başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, neşesine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin başkasıyla gezmesi başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, refah içinde bir hayat süreceğine, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine yorumlanır.

Rüya yorumlayanlara göre bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, kötü giden olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, kısa sürede çok mutlu olunacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, malının ve kazancının tam olacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin başkasıyla gezmesi daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, devlette önemli bir kademede görev alacağına, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, başarısına bağlı olarak kazancının da yükseleceğine delalet eder.

Rüyanın açıklamasına göre ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, evli olması durumunda evlat sahibi olacağına, hakkıyla kazanca, tartışma yaşadığı kişilerden helallik alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin başkasıyla gezmesi aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, özlediği yerlere yolculuk edeceğine, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, kendi işinin patronu olacağına alamet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, neşesine kavuşacağına, hasretin biteceğine, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin başkasıyla görmek karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, işlerinde önemli adımlar atacağına, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına alamet etmektedir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments