Rüyada Sevgilinin Boynundan Öptüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin boynundan öptüğünü görmek her şeyin yoluna gireceğine, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duymacağına, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin boynundan öptüğünü görmek çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, doğru seçimler yapacağına, hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, her şeyin yoluna gireceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Rüya tabir edenlere göre özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duymacağına, kalp kırıklığına yol açılan durumları güzel sözler sarf ederek tatlıya bağlayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin boynundan öptüğünü görmek bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre çevrenizden takdir görmeye, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılmayıp garanti işlere müdahil olacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, manevi olarak ferahlayacağınıza, kazancının katlanarak çoğalacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına yorumlanır.

Rüyada sevgilinin boynundan öptüğünü görmek tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, kazancının ve canın güvence altında olacağına, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, endişe veren durumların düzeleceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, musibetlerle karşılaşmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada öptüğünü görmek yaşamının en önemli zamanlarının değerinin bilinerek her anın keyfine varılacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, hedeflerini gerçekleştireceğine, hasta bir yakınının iyi olduğunu öğreneceğine, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments