Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisini Öptüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin eski sevgilisini öptüğünü görmek üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, şansının artacağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına, kendisine yardım için canla başla çalışan insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin eski sevgilisini öptüğünü görmek maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı bulunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini koruyacağına, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre alacağı bir sonuçtan mutlu olacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisini öptüğünü görmek hayallerin ardı ardına gerçekleştirilmeye başlanacağına, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, şansının artacağına, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre şifaya kavuşacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, elden çıkan malların geri kazanılacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zora girmiş bir işin düze çıkacağına delalettir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisini öptüğünü görmek çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, kendisine yardım için canla başla çalışan insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına, seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilisini öptüğünü görmek yeni bir hayata merhaba denileceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına işarettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments