Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisinin Nişanlandığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin eski sevgilisinin nişanlandığını görmek çalıştığı firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, planladığı projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine, bir organizasyona katılacağına, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin eski sevgilisinin nişanlandığını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, çalıştığı firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, psikolojik olarak toparlanacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine delalet eder.

Tabirciye göre hastalıklarının azalacağına, planladığı projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, hayırlı haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisinin nişanlandığını görmek bir organizasyona katılacağına, çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılmayıp garanti işlere müdahil olacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına alamettir.

Rüya tabirleri lugatına göre çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, kesesinin dolacağına, büyük bir karar verileceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, malının artmasına, bereketlenmesine delalettir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisinin nişanlandığını görmek kendisini sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, kalbinin küt küt edeceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, rahat edileceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilisinin nişanlandığını görmek çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, hayatın kendisine güleceğine, şansının döneceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına işaret etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments