Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Buluşması

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle buluşması aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle buluşması kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, kendisinde uzakta yaşayan sevdiklerinin yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine işarettir.

Rüya kitabına göre çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, kötülüklerden uzak olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle buluşması sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, çok mutlu bir hayat sürüleceğine, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre iş hayatında sözü geçen biri olacağına, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, başarılarının katlanacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle buluşması attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine, hastalıkların haneden uzak olacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, elde edilecek menfaatlere, iş hayatında değişikliklerin kapıda olacağına alamet eder.

Rüya yorumcularına göre hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, bazı sosyal aktivitelere katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle görmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, endişelerini silip atacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, evde bayram havası eseceğine yorumlanır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments