Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Karşılaşmak

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle karşılaşmak ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, büyük adımlar atacağına, şifa göreceğine, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle karşılaşmak yaptıkları ile birçok kişinin evine ekmek götürmesini sağlayacağına, uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine sonrasında rahata erileceğine, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, rahatlığa kavuşacağına, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre bir arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle karşılaşmak dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, büyük adımlar atacağına, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, hayırlı işe, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre yaşamını kolaylaştıracağına, şifa göreceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle karşılaşmak yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, her zaman haklının yanında olacağına, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına rivayet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, ekmeğin ve paranın artacağına, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, onurlu bir hayat süreceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet eder.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle görmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, endişelerini silip atacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, evde bayram havası eseceğine yorumlanır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments