Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Konuşması

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle konuşması işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, sevdiği kişi ile çok mutlu olacağına, aile hayatındaki tartışmaların yakın çevresindeki insanlar sayesinde biteceğine, hayatın temposunun yükseleceğine, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle konuşması işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, sevdiği kişilerden ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların unutulacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, üst üste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, koltuğunun ve makamının yükseleceğine, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle konuşması söylediklerini gerçekleştirmekte başarılı olup yeni işlere gireceğine, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, çok hayırlı yollara girileceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişi ile çok mutlu olacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, aile hayatındaki tartışmaların yakın çevresindeki insanlar sayesinde biteceğine, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle konuşması kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, hayatın temposunun yükseleceğine, hayata karşı güçlü olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, işi ile gündeme geleceğine alamet eder.

Rüyanın yorumuna göre sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, rahat ve derin bir nefes alacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle görmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, endişelerini silip atacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, evde bayram havası eseceğine yorumlanır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments