Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Öpüşmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle öpüşmesi huzursuz geçen günlerin biteceğine, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, aile fertlerinin kendisini sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, yeni bir işe gireceğine, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacak olayların olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle öpüşmesi huzursuz geçen günlerin biteceğine, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre hayır getirecek bir konuda çalışacağına, çok büyük bir rahata ereceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle öpüşmesi kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, aile fertlerinin kendisini sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, keyfinin yerine geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, çok daha büyük adımların atılacağına, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle öpüşmesi yeni bir işe gireceğine, hayatının ağzının tadına göre olacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, yüzün güleceğine, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacak olayların olacağına, kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına, yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle görmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, endişelerini silip atacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, evde bayram havası eseceğine yorumlanır. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments