Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Sarıldığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle sarıldığını görmek attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, kısmetinin hep açık olacağına, nimet ve berekete ereceğine, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, gittiği yolda muvaffak olacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle sarıldığını görmek attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, güzel bir evliliğe, rahat bir hayata adım atacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına tabir olunur.

Rüya manasına göre eğitim hayatında ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, birçok ortaklık kurulacağına, kısmetinin hep açık olacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle sarıldığını görmek nimetin ve kazancın artacağına, nimet ve berekete ereceğine, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına alamet etmektedir.

Ulemaya göre zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle sarıldığını görmek ferahlığa çıkacağına ve bu sayede çevresindekilere mutluluk saçacağına, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, aksiliklerin alınacak yardımlar sayesinde aşılacağına, gittiği yolda muvaffak olacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüya anlamına göre tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, kendisini ifade etme yeteneğinin hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada sarıldığını görmek kısa süre içinde işlerinin açılacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, üstünlük ve ayrıcalık kazanacağına, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, hakkıyla kazanca, derdin ve sıkıntının biteceğine alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments