Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Seni Aldatması

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle seni aldatması ihtiyaç sahibi kimselere gereken her şey ile yardım edeceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, anne babanın sayesinde mutlu olacağına, elinin darda kalmayacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle seni aldatması kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına, ağız tadını yerine getirecek ve arkadaşlar arasında büyük bir sevince sebep olacak bir işe evet denileceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, ihtiyaç sahibi kimselere gereken her şey ile yardım edeceğine, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına yorulmaktadır.

Rüyanın tabirine göre gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, çok büyük bir proje ortaya koyacağına, bir arkadaşının yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle seni aldatması içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, yepyeni biri haline geleceğine, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre dertlerinin biteceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, yaşayacağı mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün başka kimseleri görmeyeceğine, anne babanın sayesinde mutlu olacağına, yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle seni aldatması huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, kısa bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, elinin darda kalmayacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine, arkasından iyi anılan kişi olacağına delalettir.

Rüya sözlüğüne göre hayırlı bir yuva kurulacağına, arkasına kitleleri takacağına, kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada aldatması yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına, kişiye çok büyük bir şöhret getirecek işlere imza atılacağına, hayatının daha keyifli hale geleceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, fakir çocukları giydireceğine yorulur. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments