Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Seviştiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle seviştiğini görmek millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, sıkıntılarını ve sorunları halledeceğine, daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle seviştiğini görmek hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, ideallerine sımsıkı sarılacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına rivayet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına delalettir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle seviştiğini görmek herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, afiyette olacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden güzel bir bir cevap alacağına, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, alınacak yerinde kararların konforunun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, özel hayatın istenildiği gibi gideceğine, kendi geleceğine yön vereceğine, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine yorulur.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle seviştiğini görmek hane içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, sıkıntılarını ve sorunları halledeceğine, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, işlerinin rast gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, hayırlı bir yola girileceğine delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilisiyle seviştiğini görmek kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine işarettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments