Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Tartışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle tartışmak büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, hayatında endişe verici bir durumla karşılaşılmayacağına, keyifleneceğine ve afiyette olacağına, hayatının rast gitmeye başlayacağına, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, bir miktar para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle tartışmak sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, sistemli şekilde başarıya koşacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, hayatında endişe verici bir durumla karşılaşılmayacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle tartışmak eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, iş yaşamında çok daha iyi koşullara sahip olacağına, keyifleneceğine ve afiyette olacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, doğruluktan ve hak yolundan sapmayacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüya yorumlarına göre çalıştığına değeceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, hayatının rast gitmeye başlayacağına, maddi ve manevi olarak güç kazanacağına, toplumdaki prestijinin sarsılmaz bir hale geleceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle tartışmak çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, zenginliğe sahip olacağına, bereket ve huzur geleceğine, beklenmedik kapıların açılmasına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüya yorumlayanlara göre kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, yakınındaki bir kişiden büyük fayda göreceğine, evi yoksa ev alacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, bir miktar para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına, kötülüklerden uzak kalacağına yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle görmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, endişelerini silip atacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, evde bayram havası eseceğine yorumlanır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments