Rüyada Sevgiliyi Eski Sevgilisiyle Konuşurken Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgiliyi eski sevgilisiyle konuşurken görmek tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, durumunuzun iyileşeceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgiliyi eski sevgilisiyle konuşurken görmek kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, ticarette büyük bir itibar sahibi olacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine delalet eder.

Rüya tabircilerine göre hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, moral bulacağına, hafifleyeceğine, kendisini de, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına işarettir.

Rüyada sevgiliyi eski sevgilisiyle konuşurken görmek işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, kavgalı olan insanlar arasında barışın sağlanacağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliyi eski sevgilisiyle konuşurken görmek yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre güzel günler görüleceğine, şansın çalışmaya başlayacağına, geçim sıkıntısı çekilmeden istediği hayatın yaşanılacağına, atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, durumunuzun iyileşeceğine, uzun zamandır görmediği aile dostlarını büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments