Rüyada Sevişmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevişmesi hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevişmesi hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, saadete ereceğine, işlerini düzene sokacağına, iş üstüne iş teklifi alacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, ünvan sahibi olacağına, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevişmesi isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine tabir olunur.

Rüya yorumcularına göre sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, kendisini mutlu ve keyifli hissedeceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, daima afiyette olacağına, gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, hayatın kendisine sunacakları karşısında her şeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine yorulur.

Rüyada sevişmesi maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, başka kimselere yardım edeceğine, ticaretten yana kısmetlerinin bollaşacağına, rızkının çoğalacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, yaşamındaki huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments