Rüyada Sevmediği Biriyle Evleneceğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevmediği biriyle evleneceğini görmek huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, bolluk ve bereketin artacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, bol rızık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevmediği biriyle evleneceğini görmek aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, sağlığından ve ağız tadından hiç bir şey kaybetmeyeceğine, ters giden olayların düzeltileceğine, işleri büyütme sürecine girileceğine, bolluk ve bereketin artacağına, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına yorulur.

Rüyada sevmediği biriyle evleneceğini görmek kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına delalet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre gönlünce harcama yapmasına, maddi imkanlarının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, çok büyük mutluluklar duyulacağına, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sevmediği biriyle evleneceğini görmek gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine, kısa süre içinde yüzünü güldürecek büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük atılımlarda bulunacağına, işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, büyük adımlar atacağına, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına işaret eder.

Rüya tabiri kitabına göre bol rızık elde edeceğine, yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, günahların affolacağına işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada biriyle evleneceğini görmek kalben çok rahat edileceğine, başarılarının eksilmeyeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayatı ile ilgili bazı önemli kararlar vereceğine yorulmaktadır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments