Rüyada Sevmediğin Birinin Seninle Uğraşması

Rüyanın Özeti

Rüyada sevmediğin birinin seninle uğraşması işsizlerin iş sahibi olacağına, tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, yaşadığı bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, hayat boyu desteği olacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevmediğin birinin seninle uğraşması rızkının çoğalacağına, mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, işsizlerin iş sahibi olacağına, hanesindeki bolluğun sürekli olacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, dertlerinin dermanına kavuşacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, onca engelleme ve karalamalara rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevmediğin birinin seninle uğraşması derdi olan bir arkadaşının derdini dinleyeceğine, parasal sıkıntılarını bir kenara atarak refaha ereceğine, kazancın günden güne artacağına, başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine ve sıhhatini kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, yaşadığı bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına, kendi işini kurabilmek için sermaye elde edeceğine, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine yorulur.

Rüyada sevmediğin birinin seninle uğraşması iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, hayatta hep iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, hayat boyu desteği olacağına, hayatının kusursuz hale geleceğine, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine rivayet eder.

Rüya açıklamasına göre düzenli bir işe kavuşulacağına, çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, işindeki verimin artacağına, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin seninle uğraşması dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, eğer yaşanan kötü durum bir hastalıksa gereken her şeyi yapacağına, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine, daha büyük kazançlar elde edileceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine delalet eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments