Rüyada Sigara İçmeyen Birinin İçtiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sigara içmeyen birinin içtiğini görmek elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir eş ile evleneceğine, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sigara içmeyen birinin içtiğini görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, iyi ve kolay geçim halinde olacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, kuş gibi hafifleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre yeteri kadar kazanç elde ettikten sonra kendi işini kurmak için adım atacağına, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir eş ile evleneceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, hayatından memnun olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sigara içmeyen birinin içtiğini görmek hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına işarettir.

Rüya yorumları lugatına göre uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, yeni bir iş olanağı yakalamaya, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada sigara içmeyen birinin içtiğini görmek mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüya kitabına göre kısmetinin çoğalacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, hayattan yana yüzünün güleceğine, işe ve aşa kavuşacağına, büyük bir başarıya ulaşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada birinin içtiğini görmek çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, hayırlı olayların yaşanacağına, alınan mutlu bir kararın aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine, işlerin günden güne daha da açılacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine yorumlanır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments