Rüyada Sigara İçmeyen Birinin Sigara İçmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içmesi her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, bir iş için emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, tüm zamanını bir hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, kişisel problemlerini çözeceğine, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına ve aradığı çözümü bulup rahat bir nefes alacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içmesi güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, ana babasını hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, istediği zaman yeni işler kurabileceğine, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine yorulur.

Rüya manasına göre hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, çok büyük hayır duaları alacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, kazancının artacağına, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine işaret eder.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içmesi bir iş için emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, gelecek zamanlarda aynı kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre tüm zamanını bir hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, hayattan yana keyif bulacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, uzun soluklu bir ilişkinin mutlulukla sona ereceğine, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içmesi büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, bilgisine güvendiği kişilerin gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı örnek olacağına, zafere giden yolunun önünün açılmasına vesile olacak olaylar yaşanacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, aynı ofisi paylaştığı bir iş arkadaşı ile aralarındaki sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada buluşulacağına, niyetlendiği işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın azalacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına ve aradığı çözümü bulup rahat bir nefes alacağına, kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, eğitimlerinin iyi olacağına tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada birinin sigara içmesi yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, ailesini çok sevdiğini bir şekilde tekrar göstereceğine, yeni tanışacağı birisi ile birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, yakın zamanda yaşanan bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, daha rahat bir yaşama kavuşacağına, hak yemeyeceğine rivayet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments