Rüyada Sigara İçtiğini Görmek

Rüyanın Özeti:

Rüyada sigara içtiğini görmek beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sigara içtiğini görmek gayrimenkul işine girileceğine, esenliğe ve feraha kavuşacağına, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulacağına, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına yorumlanır.

Rüyanın tabirine göre elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, verimli işlere gireceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine, çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada sigara içtiğini görmek ticaret hayatını ilerleteceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, iş ve ev değişikliğine gidileceğine, yaşamındaki gelişmelerin olumlu olacağına, çok sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre umutsuzluğa ve karamsarlığa karşı savaşıp galip geleceğine, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sigara içtiğini görmek yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre rızkın ömür boyu süreceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, şifa ve moral bulacağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, sermayesini riske etmeyeceğine, eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada içtiğini görmek kısa süre içinde işinde yüksek mevkilere çıkılacağına, rütbe alacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, tüm hayatının değişeceğine, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, kızı olanların kızını gelin edeceğine işaret ettiği söylenir. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
esma

daha önce hiç sigara içmedim, yanımda içilmesinden de hoşlanmam. Ama rüyamda ilk defa sigara içiyordum ve o kadar keyifliydi ki ağzımın her köşesi lezzet şöleniydi. Bunun anlamı nedir?

Hamide Akbulut

17yaşında oğlumun sigara içtiğini görüyorum ve hiç saklamıyordu okadar üzülüyorum ağlıyorum anlatamam sen bunu nasıl yaparsın diye sonra yanımdan geçerken kafasına vuruyorum anlamı nedir acaba

Cavid

Ben siqarayı bıraktım ve bunu Allaha söz vererek bıraktım.Bir kaç gün önde rüyada siqara içiyordum ve bir anda Allaha söz verdiyimi hatırlayıb pişman oldum içdiyime ve bu anda uyandım bunu anlamı ne

Zeynep

Rüyada 12 yaşındaki erkek torunumun sigara içerken görmek nedir hemde iki adet birden içiyordu ben öyle görünce çok üzülüyorum ve ağlıyorum torunumun ağzından almaya çalışıyorum