Rüyada Silah Görmek Silah Sıkmak

Rüyanın Özeti

Rüyada silah görmek silah sıkmak sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, rahatın ve konforun yerine geleceğine, kısmetinin açılacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada silah görmek silah sıkmak sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, daha büyük çalışmalar yapmak için yakın bir aile dostundan yardım isteyeceğine, kafasının yattığı yakın arkadaşları ile birlikte bazı işler yapılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüya yorumları lugatına göre insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, rahatın ve konforun yerine geleceğine, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına işaret eder.

Rüyada silah görmek silah sıkmak kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, kısmetinin açılacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre çıkmazda olunan bir durumdan dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, küs olduğu biri ile barışmak için adım atacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada silah görmek silah sıkmak kendini yakın hissettiği bir iş arkadaşının üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine, gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına, başarıyla tamamladığı bir işi daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, parasal sıkıntılarını bir kenara atarak refaha ereceğine, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden yara almadan kurtulacağına, halinin iyi olduğuna delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada sıkmak dininden vazgeçmeyeceğine, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, evine daha fazla kazanç getireceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına alamet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bekir Atalay

Rüyada tanımadım birine silah sıkıyorum gözüne denk geliyor ama o kişi ölmüyor elimde haşlanmış yumurta var onları teker teker o şahsa atıyorum